Strefa kandydatów Zaloguj się Zarejestruj się

Sprzedawca sprzętu rolniczego

20.11.2018

Opis  stanowiska:

Sprzedaje nowy i używany sprzęt rolniczy i / lub do pielęgnacji terenów zielonych oraz powiązane usługi zarówno nowym, jak i stałym klientom. Nawiązuje dobre stosunki z klientami w przydzielonym rejonie.

Podstawowe  zadania:

  1. Reprezentuje Dealera w dziedzinie sprzedaży maszyn klientom w przydzielonym rejonie.
  2. Wykonuje wszystkie etapy procesu sprzedaży w celu zapewnienia wysokiej wydajności sprzedaży przy zastosowaniu narzędzi sprzedaży dostarczanych przez firmę John Deere.
  3. Stale poszerza swoją wiedzę na temat możliwości i zalet wszystkich typów sprzętu, oferowanych przez Dealera usług i uczestniczy w odpowiednich szkoleniach dla sprzedawców.
  4. Stale poszerza swoją wiedzę na temat możliwości finansowania zakupów i pomaga klientom w wyborze narzędzi pozwalających na zakup nowego i używanego sprzętu.
  5. Obserwuje działania i produkty konkurencji, o których informuje kierownika sprzedaży.
  6. Przeprowadza demonstracje nowego sprzętu.
  7. Dostarcza towary i zajmuje się ich obsługą na prośbę pracowników obsługi klienta.
  8. Buduje silne i dobre stosunki z klientami w przydzielonym rejonie.
  9. Obserwuje trendy w działaniach organizacji konkurencyjnych i w odpowiednim czasie informuje o nich zarząd.
  10. W razie potrzeby korzysta z asysty specjalistów ds. sprzedaży.

Kompetencje i kwalifikacje:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży sprzętu,
  • dobra znajomość sprzętu rolniczego / do pielęgnacji terenów zielonych i praktyk rolniczych,
  • umiejętność obsługi standardowych narzędzi informatycznych, internetu i narzędzi do sprzedaży,
  • znajomość produktów firmy John Deere i konkurencji,
  • umiejętność analizy i interpretacji wewnętrznych raportów,
  • doskonała umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami,
  • gotowość do pracy w dużym wymiarze godzin,
  • nienaganne podejście do pracy i uczciwość.

Informacje

Krzywiń
Informacje
  • Nazwa dealera Agro-Efekt Syców
  • Lokalizacja Krzywiń
  • Nr. referencyjny 3182
  • Branża Maszyny rolnicze
  • Dział Sprzedaż
  • Rodzaj umowy Pełen wymiar czasu
  • Wygasa 31.12.2018
Szczegóły kontaktu
  • Osoba kontaktowa Pan Przemysław Pokrywka
  • Adres Generała Chłapowskiego 33 64-010
  • E-mail przemyslaw.pokrywka@agroefekt.pl
  • Telefon 65 520 43 61
  • Strona internetowa https://agroefekt.jd-dealer.pl