Strefa kandydatów Zaloguj się Zarejestruj się

Specjalista wsparcia rozwiązań zintegrowanych

04.10.2018

Opis  stanowiska:

Wspiera dostawę usług dealera John Deere FarmSight (wartość dodana), udostępniając specjalistyczną wiedzę, szkoląc pracowników i wspierając realizację rozwiązań. Zapewnia profesjonalne wsparcie tele- foniczne w ramach części pakietu usług.

Podstawowe  obowiązki:

  1. Wspiera klientów poprzez telefoniczne konsultacje dotyczące świadczonych usług.
  2. Wspiera sprzedaż zaawansowanych produktów dla rolnictwa precyzyjnego oraz rozwiązywanie problemów   systemowych.
  3. Tworzy i organizuje wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia dla produktów rolnictwa precyzyjnego.
  4. Wspiera realizację strategii dealera John Deere FarmSight™ (w tym optymalizację maszyn, optymalizację logistyki oraz wsparcie procesu podejmowania decyzji).
  5. Wspiera realizację i wdrażanie portalu administracji serwisu (SVAP) u dealera.

Kompetencje i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie agronomii, mechaniki rolniczej lub odpowiednie doświadczenie
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w branży rolniczej
  • Dobra znajomość‚ ‚aspektów handlowych’ będzie stanowiła wartość dodaną
  • Zaawansowane umiejętności utrzymywania dobrych stosunków z klientami
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność i swoboda prezentacji
  • Doskonała znajomość technologii transmisji danych i bezprzewodowych systemów komunikacyjnych, oprogramowania bazy danych i systemów aplikacji komputerowych

Informacje

Krzywiń
Informacje
  • Nazwa dealera Agro-Efekt Syców
  • Lokalizacja Krzywiń
  • Nr. referencyjny 3100
  • Branża Maszyny rolnicze
  • Dział Rozwiązania zintegrowane
  • Rodzaj umowy Pełen wymiar czasu
  • Wygasa 31.12.2018
Szczegóły kontaktu
  • Osoba kontaktowa Pan Przemysław Pokrywka
  • Adres Generała Chłapowskiego 33 64-010
  • E-mail przemyslaw.pokrywka@agroefekt.pl
  • Telefon 65 520 43 61
  • Strona internetowa https://agroefekt.jd-dealer.pl