Strefa kandydatów Zaloguj się Zarejestruj się

Specjalista serwisowy dla sprzętu rolniczego

04.10.2018

Opis stanowiska:

Wykonuje złożone diagnozy, naprawy serwisowe na specjalnym sprzęcie rolniczym lub do pielęgnacji terenów zielonych klienta i / lub Dealera (ciągnikach – sprzęcie do pielęgnacji plonów – zbiorów – AMS – sprzęcie do pielęgnacji terenów zielonych). Jest zorientowany na sprzedaż na rynku wtórnym.

Podstawowe zadania:

  1. Dokonuje złożonych diagnoz i napraw na sprzęcie rolniczym, produktach rolnictwa precyzyjnego (AMS) lub do pielęgnacji terenów zielonych w całej organizacji Dealera.
  2. Wypełnia wszystkie raporty i formularze związane z powierzonymi zadaniami (karty prac – sprawy DTAC – karty kontrolne itd.).
  3. W razie potrzeby wspomaga techników podczas diagnozy i napraw.
  4. Przestrzega wszystkich zasad bezpieczeństwa i przepisów podczas wykonywania powierzonych zadań.
  5. Bierze udział w programach szkoleniowych koniecznych do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy.
  6. Utrzymuje pojazdy, narzędzia specjalne i sprzęt w dobrym stanie.
  7. Szkoli techników i praktykantów.
  8. W razie konieczności dokonuje diagnoz, konfiguracji i napraw polowych.
  9. W razie potrzeby zarządza stosunkami z kluczowymi pracownikami firmy John Deere.
  10. Utrzymuje stanowisko pracy w czystości i wykonuje swoją pracę w sposób profesjonalny, czysty i dokładny.

Kompetencje i kwalifikacje:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w wykonywaniu napraw serwisowych,
  • umiejętność dokonywania napraw i odpowiedniej konserwacji przy użyciu specjalnych narzędzi i sprzętu wedle procedur instrukcji technicznej,
  • doskonała znajomość systemów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych, istotnych dla naprawy sprzętu rolniczego,
  • umiejętność obsługi standardowych narzędzi informatycznych i internetu oraz programu John Deere Service ADVISOR,
  • umiejętność obsługi pojazdów i sprzętu używanego do celów diagnostycznych,
  • umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami,
  • znajomość produktów firmy John Deere i konkurencji,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • poziom 3 certyfikacji LTA lub równoważny wg skali John Deere,
  • mile widziane prawo jazdy na wózki widłowe i ciężarówki,
  • gotowość do pracy w dużym wymiarze godzin i w weekendy.

Informacje

Olszynka
Informacje
  • Nazwa dealera Agro-Efekt Syców
  • Lokalizacja Lubrza
  • Nr. referencyjny 3101
  • Branża Maszyny rolnicze
  • Dział Serwis
  • Rodzaj umowy Pełen wymiar czasu
  • Wygasa 31.12.2018
Szczegóły kontaktu
  • Osoba kontaktowa Pan Janusz Bąkowski
  • Adres Olszynka 41-42 48-231
  • E-mail janusz.bakowski@agroefekt.pl
  • Telefon 77 402 17 99
  • Strona internetowa https://agroefekt.jd-dealer.pl