Strefa kandydatów Zaloguj się Zarejestruj się

Mechanik (ds. maszyn rolniczych/sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych)

02.01.2020

Poszukujemy odpowiedzialnej, zorientowanej technicznie i skoncentrowanej na kliencie osoby (m/k), która jest zainteresowana ekscytującą karierą z wieloma możliwościami rozwoju w dobrze ugruntowanej i nieustannie rozwijającej się firmie dealerskiej John Deere.

Twoje obowiązki to nie tylko praca

Jako mechanik znajdziesz się na przedpolu innowacji w dziedzinie maszyn rolniczych i do pielęgnacji terenów zielonych. Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie wykonywanie diagnostyki pokładowej i zdalnej, naprawy serwisowe i prace konserwacyjne produktów będących w posiadaniu zarówno klientów, jak i firmy dealerskiej – co może obejmować wszelki sprzęt od kosiarek pchanych po sieczkarnie samojezdne.

Tym, czego tak naprawdę poszukujemy, jest pasja!

Poszukujemy pasjonatów, dla których liczy się innowacyjna technologia oraz zapewnianie klientom wyjątkowego doświadczenia. Idealny kandydat posiada doświadczenie obejmujące obsługę sprzętu rolniczego, nie jest to jednak konieczne, ponieważ nasza firma zapewnia szkolenia. Oczekujemy od kandydata odpowiedniej mieszanki wiedzy technicznej, postawy wsparcia oraz umiejętności zorientowanych na klienta, aby w sposób proaktywny napędzać zadowolenie klienta. Właściwy kandydat dołączy do dynamicznej grupy serwisowej – dlatego też poszukujemy osoby, która z pasją i motywacją będzie potrafiła współpracować w zespole.

Czego możesz oczekiwać?

Będąc technikiem serwisowym, masz możliwości kariery, zmiany lokalizacji, a nawet zmiany kraju. Jest to dla Ciebie bilet wstępu do sieci John Deere posiadających ponad 30 punktów serwisowych w całym kraju. Poszukujemy osoby, która jest zainteresowana długoterminową karierą w pozytywnie nastawionym, stymulującym i satysfakcjonującym środowisku pracy.

Informacje
  • Nazwa dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.
  • Lokalizacja Udanin
  • Nr. referencyjny 4144
  • Branża Maszyny rolnicze
  • Dział Serwis
  • Rodzaj umowy Pełen wymiar czasu
  • Wygasa 30.06.2020
Szczegóły kontaktu
  • Osoba kontaktowa Pan Grzegorz Dzwonkowski
  • Adres Udanin 14 55-340
  • E-mail g.dzwonkowski@polboto.com
  • Telefon +48 (76) 8709 325
  • Faks +48 (76) 8709 255
  • Strona internetowa http://polbotoagri.jd-dealer.pl